8 dziwacznych zabawek dla dzieci

 

Zestaw małej sprzątaczki

Połączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli zabawa w sprzątanie za pomocą specjalnego mini-zestawu, w skład którego wchodzą m.in. miotła i odkurzacz.

dziwne-zabawki
fot. via toysdirect.com

 

Check Point

Próba oswojenia dzieci z najbardziej prozaicznym aspektem korzystania z lotnisk, czyli zabawkowy zestaw imitujący odprawę bagażową.

dziwne-zabawki
fot. via nytimes.com

 

Pee & Poo

Pee & Poo, czyli pluszowa kropelka moczu i pluszowy balasek. Według pomysłodawczyni maskotek te dziwne zabawki mają oswoić dzieci z tematyką toaletową.
dziwne-zabawki
fot. via peeandpoo.com

 

Hex Bug

Elektroniczne karaluchy to zabawki wymyślone dla dzieci w Japonii. Mają wbudowane specjalne sensory, dzięki którym mogą omijać przeszkody oraz uciekać w reakcji na ludzkie okrzyki.

dziwne-zabawki-4
fot. via yeinjee.com

 

God Almighty

Figurka przedstawiająca Boga Wszechmogącego wyposażonego w karabin Kałasznikow AK47 dostępna była swego czasu w sklepie o wymownej nazwie Jesus Christ Superstore.

dziwne-zabawki
fot. via relentlesslyoptimistic.com

 

Lalka do karmienia piersią

Lalka sprzedawana razem ze specjalnymi kwiatuszkami, które dziewczynki mogą sobie przyczepić do nierozwiniętych jeszcze piersi. Kiedy lalka zostanie przyłożona do takiego kwiatuszka, zaczyna go ssać jakby to była pierś matki.

dziwne-zabawki
fot. via dailymail.co.uk

 

Kaba Kick

Japoński zestaw dla dzieci do gry w rosyjską ruletkę.

dziwne-zabawki
fot. via engadget.com

 

Peek a Boo Pole

Ten podręczny zestaw do tańca na rurze sprzedawany był kilka lat temu w brytyjskich supermarketach Tesco w dziale z zabawkami dla dzieci. Po protestach oburzonych rodziców produkt został przeniesiony do działu fitness.

dziwne-zabawki
fot. via smashinglists.com